Zelená trampolína FASTJUMP 244 cm s ochrannou sítí + žebřík a krycí plachta

Zelená trampolína FASTJUMP 244 cm s ochrannou sítí + žebřík a krycí plachta

Kvalitní zelená trampolína s ochrannou sítí, žebříkem a krycí plachtou v již základním balení trampolínového setu,  trampolína FASTJUMP 244 cm má řadu vylepšení proti ostatním trampolínám, což zaručuje nejen jejich větší bezpečnost, ale i o poznání delší životnost proti nejlevnějším, ale nekvalitním trampolínám na trhu, seznam vylepšení najdete: zde

Dopravné činí: 300,- Kč

Více informací

Sleva!
3 490 Kč vč. DPH

6 499 Kč vč. DPH

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě


Informujte mě, až bude k dispozici

ZDE NALEZNETE PŘEHLED VŠECH VYLEPŠENÍ ZAHRADNÍ TRAMPOLÍNY FASTJUMP

TRAMPOLÍNA 244 CM S OCHRANNOU SÍTÍ, ŽEBŘÍK, KRYCÍ PLACHTA, TRAMPOLÍNA JE V ZELENÉ BARVĚ A S NOSNOSTÍ 140 KG

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kdykoliv kontaktovat na tel. čísle: 724 525 321, velmi rádi se Vám budeme věnovat a zodpovíme všechny Vaše dotazy.

TRUBKY OCHRANNÉ SÍTĚ  JSOU VŽDY AŽ NA ZEM

Velmi důležitým parametrem je délka trubek ochranné sítě, trubky ochranné sítě musí být vždy až na zem a nikdy nesmí být zkrácené a končit jen pár desítek centimetrů pod ochrannou sítí, při zkrácených trubkách se tlak, který je na trubky vyvíjený při opření skákající osoby o ochrannou síť nemá kam rozprostřít a dochází tak nejdříve k ohýbání trubek a následně pak vylomení celé trubky.

TRUBKY OCHRANNÉ SÍTĚ JSOU PŘIPEVNĚNY PEVNÝMI, TVAROVANÝMI SPONKAMI

Aby byly zajištěno pevné spojení trubek ochranné sítě ke konstrukci trampolíny a nedocházelo k jejich uvolňování a náklonu do stran a tím snižování účinnosti ochranné sítě, jsou naše trampolíny opatřeny tvarovanými celokovými sponkami, které po utažení vytvoří velmi silný spoj. Mnohé trampolíny mají pouze sponky s plastovým muzikusem a křídlovými maticemi, které se pořád povolují. Nejhorší spojením jsou provrtané trubky, které se v místě zeslabení velmi často ohýbají a posléze z důvody únavy materiálu praskají.

RUKÁVY OCHRANNÉ SÍTĚ JSOU VYROBENY Z ODOLNÉHO PVC S MŘÍŽKOU

 

Naše trampolíny patří mezi nejlepší na trhu mimo jiná vylepšení hlavně díky použití kvalitních materiálů na všechny měkké části trampolíny jako jsou rukávy ochranné sítě a ochranného krytu pružin. Na našich trampolínách naleznete pouze UV odolné PVC (polyvinylchlorid) v modré a zelené barvě, které je pro zvýšení pevnosti a odolnosti nastříkané na pevnou textilní mřížku, tento materiál je velmi odolný vůči působení povětrnostních vlivů a má tak mnohem vyšší životnost, než konkurenční trampolíny na kterých je použito slabé černé PE (polyetylén), které má velmi krátkou životnost.

 

ZAPÍNÁNÍ JE TVOŘENO ZE ZIPU A DÁLE MÁ 5 KUSŮ KLIPSŮ

Vchod na trampolínu je velmi rizikovou částí ochranné sítě každé trampolíny a jeho zabezpečení proti otevření při provozu je tedy velmi důležité, z tohoto důvodu má každá trampolína FASTJUMP řešené zapínání nejen na kvalitní klasický zip, ale jako pojistku ještě 5 klipsů s očky, nepoužíváme žádný suchý zip, který se časem opotřebí a přestane fungovat ani nešetříme na klipsech (konkurence má maximálně 3 kusy), naše zapínání je tedy plnohodnotné a naprosto účinné a bezpečné. 

 

OCHRANNÝ KRYT PRUŽIN JE CELÝ (VRCHNÍ I DOLNÍ ČÁST) VYROBENÝ Z TRVANLIVÉHO PVC S MŘÍZKOU

Stejně jako u rukávů ochranné sítě, tak i na krytu pružin používáme pouze kvalitní PVC a to na nejen na vrchní část krytu, ale i na spodní část krytu.

SOUČÁSTÍ SETU JE ŽEBŘÍK, ABY BYLO LEZENÍ NA TRAMPOLÍNU CO NEJBEZPEČNĚJŠÍ

Náš trampolínový set obsahuje vždy kovový žebřík již přímo v základním balení a nemusíte ho tak dokupovat, řada neseriózních prodejců Vám bude tvrdit, že žebřík není potřeba a jiné další nepravdy s jediným cílem, aby opticky snížili cenu trampolíny a Vy jste museli žebřík stejně nakonec zakoupit a nebo riskovali zranění Vašich dětí při lezení na trampolínu. My bezpečnost podporujeme a proto trampolíny bez žebříku vůbec neprodáváme.

NAŠE TRAMPOLÍNA MÁ NOSNOST 140 KG

Naše trampolíny s ochrannou sítí mají certifikovanou nosnost 140 kg, která je potvrzená německou zkušebnou, tato nosnost souvisí zejména s neošizenou konstrukcí, kdy síla trubek je1,5 mm a jejich průměr je 38 mm, pozor na konkurenci, která má slabé trubky a nosnost pouze 100 až 120 kg, tato trampolína se může při skákání dospělé osoby celá zdeformovat a při skákání se má snahu neustále kroutit a po čase trpí její nejnamáhanější části „únavou materiálu“ a je nutné je vyměnit.

 

TRAMPOLÍNA 244 CM MÁ 48 POZINKOVANÝCH PRUŽIN

Naše trampolíny 244 cm mají vždy 48 pozinkovaných pružin, které velmi dobře vypínají skákací plochu a dále pozitivně ovlivňují i vysokou nosnost našich trampolín, která je140 kg.

Konkurenční trampolíny často mají pouze 40 kusů pružin, tyto trampolíny ovšem mají velmi sníženou nosnost a to pouze kolem 80 až 110 kg.

 

TRAMPOLÍNY FASTJUMP MAJÍ VŽDY DOSTATEČNĚ ŠIROKÝ KRYT PRUŽIN 

Trampolína pro děti musí mít kryt pružin nejen vyrobený z kvalitního materiálu, ale zároveň musí být kryt pružin vždy dostatečně široký, aby skákajícím osobám nemohla propadnout noha mezi pružiny a předešlo se tak zranění. Řada velmi levných trampolín má kryt pružin velmi úzký, pružiny se při skákání odkrývají a riziko zranění je tak velmi vysoké. Naše trampolíny mají dostatečně široký kryt pružin, který překrývá pružiny o 8 cm a vůbec tak vlastně nejsou vidět.

VŠECHNY SPOJE NA TRAMPOLÍNĚ JSOU JIŠTĚNY PROTI ROZPOJENÍ JISTÍCÍMI ŠROUBKY

Zahradní trampolína je z největší části umístěna na travnatém povrchu a protože tráva roste i pod trampolínou, je potřeba sekat trávník i pod trampolínou a aby se trampolína nechala lehce přenášet a nemohlo se stát, že by se trubky při přenášení rozpojily, jsou na každém spoji naší trampolíny jistící šroubky. 

SKÁKACÍ PLOCHA JE OBŠITA OSMI PEVNÝMI STEHY

Aby byla na skákací ploše zajištěna naprostá pevnost přišitých poutek s očky a nemohlo v žádném případě dojít k jejich utržení, má skákací plocha našich trampolín 8 pevných obvodových stehů, nešetříme na materiálu jako někteří prodejci, kteří nabízí trampolíny pouze se šesti stehy.

TRAMPOLÍNA JE VELMI LEHCE ROZLOŽITELNÁ

Naše venkovní trampolína je velmi lehce rozložitelná, což je velmi výhodné zvláště kvůli zimnímu ukládání na zimu, kdy při opakovaném skládání postačí na sestavení kompletní trampolíny již něco kolem 50 minut.

TRAMPOLÍNOVÝ SET OBSAHUJE I KRYCÍ PLACHTU NA SKÁKACÍ PLOCHU

Naše trampolínové sety mají vždy v již základním balení praktickou krycí plachtu na skákací plochu, která se velmi lehce na skákací plochu natahuje a chrání tak skákací plochu před znečištěním, deštěm a povětrnostními vlivy. Řada prodejců vůbec krycí plachtu nenabízí, což je velká škoda, protože krycí plachta je velmi praktické vybavení každé venkovní trampolíny.

 

PARAMETRY, VÝBAVA A PŘÍSLUŠENSTVÍ ZNAČKOVÉ TRAMPOLÍNY FASTJUMP 244 cm a její srovnání s nekvalitní a ošizenou konkurencí

 

 VÝBAVA:

- trampolína 244 cm

- ochranná síť

 - kryt pružin

 - žebřík (pozor u konkurence musíte často dokupovat)

 - krycí plachta skákací plochy (pozor u konkurence musíte dokoupit)

 

 PARAMETRY:

 

Průměr: 244 cm

Výška s ochrannou sítí: 230 cm

Výška ochranné sítě: 165 cm (pozor konkurence často nabízí síť vysokou pouze 150 cm)

Průměr skákací plochy: 202 cm

Šířka krytu pružin: 27 cm

Průměr nosných trubek: 3,8 cm

Tloušťka nosných trubek: 1,5 mm (pozor konkurence má často trubky s tloušťkou pouze 1,3 mm)

Průměr trubek ochranné sítě: 2,8 cm

Tloušťka trubek ochranné sítě: 1,3 mm

Počet „U“ noh: 3 kusy

Počet trubek ochranné sítě: 6 kusů

Počet pružin: 48 kusů

Certifikace: CE / TUV/ GS E-71

Nosnost: 140 kg (pozor konkurence často nabízí pouze nosnost 80 či 110 kg což jasně svědčí o ošizeném materiálu)

 - všechny trubky a pružiny na trampolíně jsou za tepla galvanizované z venku i zevnitř

- ochranná síť je vyrobena z kvalitního černého PE materiálu

- odrazová (skákací) plocha je vyrobena z kvalitního, slunci a vodě odolného PP mesh materiálu

- součástí balení je návod v češtině s obrázky, montážní klíč a natahovací háček na pružiny

 

Samozřejmostí nákupu je faktura s možným odpočtem DPH, český návod s obrázky,

záruka a hlavně její dodržování, řada prodejců slibuje neskutečně dlouhé

záruky, kterými se ovšem pouze snaží nalákat zákazníky a často se tito prodejci pouze

schovávají pouze za email není možné se jim ani dovolat a proto přejeme hodně štěstí

při případném řešení problémů a záruky.

My nabízíme i osobní převzetí zboží, případně si můžete přijet i trampolínu

vyzkoušet či jen prohlédnout.